.
 
אור אוN הינו מפיץ מורשה של כרומגן

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של: דודי חשמל ושמש בכל הגדלים, קולטים, אביזרים ומוצרי חשמל

באתר זה ניתן לבצע הזמנה, לבצע רכישה מסודרת ואמינה ולקבל מידע רב במגוון נושאים
 
 .
 
 
מלא פרטים ונחזור אלייך בהקדם
 
* שם:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגים של מערכות סולאריות

 
 

יתרונותיו של דוד שמש במשק האנרגיה והחיסכון בעלויות

 
יתרונותיו של דוד השמש הינו בהיותו מכשיר שמופעל ע"י אנרגיה סולארית ומייצר את המים החמים הנחוצים לנו לתפקודי הגוף ולצרכי הבית. בטווח ארוך השימוש באנרגיה סולארית במקום חשמלית, יכול להיות מועיל לסביבה ביותר ולחסוך בעלויות חימום המים.


 
 
 
דוד חשמלי במערכת אנרגיה ביתית
 
 
 

מהם הסוגים הקיימים כיום?

 
דודי שמש מגיעים במגוון של סוגים רבים ושונים. השוני הוא בגודל הדוד, בהספק שלו לחימום כמות מסוימת של מים בזמן נתון וכן על דרישותינו האישיות וצרכי המשפחה שלנו.

האם אנו רוצים מערכת אקטיבית או פאסיבית של דודי שמש?  מערכת אקטיבית זקוקות לעיתים לגיבוי חשמלי בניגוד למערכות פאסיביות שאינן זקוקות למשאבות חשמליות  או גיבוי ממערכות חשמל שבבית. המערכות הפאסיביות נפוצות יותר ופופולאריות יותר במקומות חמים ושטופי שמש כמו בישראל ופחות במקומות קרים כמו ארצות הצפון או ארצות מזרח אירופה.
 

המומחה יעזור לך להחליט

 
מומחה אמיתי בדודים יעזור לך להחליט איזה מערכת של דודי שמש  יש להשתמש לטווח הארוך בתכנון לצרכי המשפחה והבית וכן בהתאמה לסביבה אם יש בה מקור שמש זמין או לא. זמינות אור השמש ונוחות הטמפרטורה מפחיתים בעלויות האנרגיה החשמלית ב – 60%  בבית ממוצע.
הקולטנים של חום השמש מורכבים ממתכת עם כיסוי זכוכית ומהודקים לצינורות נחושת. בתוך הדוד נמצאת משאבת מים והיא שואבת מים לפי צורך. ברגע שהמים מתחממים הדוד מאחסן אותם בתוך מיכל תרמי מיוחד עד שיעשה בו שימוש. אחסנת המים תלויה בקיבולת הדוד לפי ליטרים.  

 

כיצד נתחזק?

 
תחזוקת הדוד הינה זולה ביותר וברוב המקרים מדובר במכשיר שיכול לפעול שנים בתנאי מזג אויר קשים. כמובן שדוד ברמה איכותית יכול לעבוד ולתפקד היטב לאורך המון שנים ללא שחיקה משמעותית בקולטנים או במערכות פנימיות כגון המשאבה וכו'.
 מערכות אקטיביות של דודי שמש הינן מערכות מסובכות יותר ונוטות יותר לתקלות ומסובכות יותר לתיקון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף ראשי:

יחיאל 6, חיפה
טל': 8627151 – 04
פקס: 8626622 – 04 
 
 
 
סניף ת"א והשרון:

טל': 1800-33-44-66
 
 
 
סניף כרומגן נו"ש:

טל': 1800-220-220