.
 
אור אוN הינו מפיץ מורשה של כרומגן

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של: דודי חשמל ושמש בכל הגדלים, קולטים, אביזרים ומוצרי חשמל

באתר זה ניתן לבצע הזמנה, לבצע רכישה מסודרת ואמינה ולקבל מידע רב במגוון נושאים
 
 .
 
 
מלא פרטים ונחזור אלייך בהקדם
 
* שם:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה כדאי לצרכן?

 
 

דודי שמש הם חלק מהנוף שלנו, אנו משקיפים עליהם יחד עם האנטנות, הםנמצאים על גגות המבנה שלנו ותפקידם הבסיסי לספק לנו מים חמים עבור שטיפת כלים,בישולים, מקלחות, כביסות וכדומה.

מתי צריך להחליף דוד שמש?

כשהדוד מתקלקל או נשרף או כאשר עוברים דירה, אין ברירה וצריך לרכושדוד שמש. לפעמים מתקלקל רכיב או חלק ואנחנו עדיין מנסים להציל את הדוד הישן והנאמןבעזרת שירותו של האינסטלטור, אבל ברוב המקרים אין מנוס וצריך לרכוש דוד שמש חדש.

תו תקן של הדוד שמש –

ראשית כל יש לוודא שליצרן דוד השמש הוא בעל תו תקן ישראלי. זהו תו תקןשל מכון התקנים שבדק שהמכשיר עומד בכל התקנים הנדרשים. גם דודי השמש וגם קולטיהשמש חייבים להציג תו תקן זה, אך לפי ההערכות חצי מהמתקינים מסתובבים עם תוי תקןמזויפים. מומלץ לעשות בדיקה במכון התקנים של תו התקן כשאתם רוכשים דוד שמש.

מי היצרן?

מומלץ לבדוק את הוותק של היצרן, מה המוניטין שלו, אם הגעתם אליובאמצעות המלצות ממכרים או מחברים אתם בטח יודעים עליו פרטים נוספים, אם לא –תבררו, שווה לבדוק.

כעת כדאי לעשות בירור על הדגמים. מה למעשה יש בשוק – מה החסרונות ומההיתרונות של כל דגם, ואיזה דגם הכי מתאים לכם מכולם? יש דודי מערכת סגורה, יש דודימערכת פתוחה, יש דודים במערכת צללית נמוכה, ויש דודים שיכולים לגרום לחשבון החשמלשלכם לתפוח. מצאו איש מקצוע אמין ומסור לעבודתו והתייעצו עמו, הוא כבר יפרט לכם עלכל דגם ומה הכי מתאים לכם.

מה עוד חשוב לדעת על דוד השמש?

מומלץ שדוד השמש יהיה מצופה אמייל. אם תכניסו יד בפנים והחומר לא יהיהחלק, סימן שמדובר בדוד מצופה באמייל. יש רמאים בתחום הזה, הם יוצרים דודי חשמל עםציפוי שנראה כמו אמייל אבל הוא לא, היזהרו מחיקויים, בדקו היטב.

הקולטים למעשה קובעים את מידת ניצול האנרגיה. הם עשויים מברזל, נחושתאו צינור פלדה.
מאיץהחום אמור לתת גיבוי חשמלי. אך הוא גורם להצטברות אבנית ומקצר את גוף החימום.
 
 
 
אור און על המפה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף ראשי:

יחיאל 6, חיפה
טל': 8627151 – 04
פקס: 8626622 – 04 
 
 
 
סניף ת"א והשרון:

טל': 1800-33-44-66
 
 
 
סניף כרומגן נו"ש:

טל': 1800-220-220