.
 
אור אוN הינו מפיץ מורשה של כרומגן

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של: דודי חשמל ושמש בכל הגדלים, קולטים, אביזרים ומוצרי חשמל

באתר זה ניתן לבצע הזמנה, לבצע רכישה מסודרת ואמינה ולקבל מידע רב במגוון נושאים
 
 .
 
 
מלא פרטים ונחזור אלייך בהקדם
 
* שם:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת דוד שמש

 
 

לא כל אחד יכול בעצמו לבצע התקנת דודי שמש. התקנת דודי שמש זוהי לא משימה פשוטה, יש צורך להבין בתחום ולדעת לטפל בכל תקלה אשר עלולה לצוץ. התקנת דודי שמש מתבצעת בדר"כ ע"י טכנאי או חשמלאי מוסמך אשר עבר קורס וקיבל אישור ממשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. לפני שאתם מבצעים התקנת דודי שמש או תיקון דודי שמש בביתכם, דירשו מהמתקין להציג בפניכם את תעודתו.

בכל עבודה בחיים, הדבר החשוב ביותר היא בטיחות, בטיחות הינה שמירה על חיינו כעובדים, אך לא פחות חשוב מכך, שמירה על מי שמקבל מאיתנו שירות. עבודה שנעשית ללא שמירה על כללי הבטיחות, יכולה לפגוע קשות הן בנו, כעושי העבודה, והן במי שקיבל מאיתנו שירות. על מנת להמחיש זאת, ניקח לדוגמא, התקנת דודי שמש.

התקנת דודי שמש היא בדרך כלל התקנה לא מסובכת, אך היא נעשית במקומות שיכולים להיות מסוכנים. כידוע, דודי שמש מותקן על גג הבית, עם זה גג עשוי רעפים ועם זה גג שטוח. בכל מקרה, עבודה על גגות דורשת הקפדה ותשומת לב לכל פרט ופרט, על מנת שלא יהיה מצב, בו נצטרך להתמודד עם דברים שאין לנו שליטה עליהם.

התקנת דודי שמש - אור און

כאנשי מקצוע, בטיחות בעת התקנת דודי שמש, צריכה להיות א'-ב' בשבילנו. יש לעלות על הגג בצורה זהירה, לדאוג ששום דבר לא יפריע לנו בדרך, לעמוד בצורה זהירה, אם ניתן להיות קשורים למוט או כל דבר אחר חזק על הגג, על מנת שאם נחליק, לא יקרה לנו כלום, וכמובן, קסדה על הראש, ונעילת נעליים נוחות.

כחברה בעלת אנשי מקצוע איכותיים, עלינו לדאוג גם לבטיחות הלקוחות שלנו. על כן, נדאג שדודי שמש יותקן בצורה נכונה, נבדוק היטב את החיזוקים שלו על הגג, נעמיד אותו בזווית הנכונה (הקולט צריך להיות בזווית של 45 מעלות), נבדוק שכל הצינורות מחוברים היטב ושאין מהם נזילה, נבדוק שאין פגיעה במערכת החשמל, ושאין סיכוי להיווצרות קצר או כל דבר אחר, שיכול לגרום נזק לבית ולדיירים בו.

כאנשי מקצוע, עלינו להיות מודעים לשני רבדים בבטיחות, הרובד האנושי, קרי הנזק שייגרם לדיירים או לביתם, יכול להיות לא נעים, והרובד המשפטי, עלינו לזכור שכל נזק שכזה עלול להוביל לתביעה משפטית מצידם. בטיחות זה לא משחק, לא שמדובר בהתקנת דוד שמש, ולא שמדובר בשום עניין מקצועי, על כן, עלינו להיות מודעים למעשינו ולשמור על בטיחותנו בעת העבודה, ובעצם העבודה.

 
 
 
אור און על המפה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף ראשי:

יחיאל 6, חיפה
טל': 8627151 – 04
פקס: 8626622 – 04 
 
 
 
סניף ת"א והשרון:

טל': 1800-33-44-66
 
 
 
סניף כרומגן נו"ש:

טל': 1800-220-220