.
 
אור אוN הינו מפיץ מורשה של כרומגן

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של: דודי חשמל ושמש בכל הגדלים, קולטים, אביזרים ומוצרי חשמל

באתר זה ניתן לבצע הזמנה, לבצע רכישה מסודרת ואמינה ולקבל מידע רב במגוון נושאים
 
 .
 
 
מלא פרטים ונחזור אלייך בהקדם
 
* שם:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוד שמש מחירים

 
 

בימים בהם כל העולם הולך בדרך הירוקה של איכות הסביבה, נדמה שאין דבר יותר ברור מאשר הניסיון לעבוד עם אנרגיות חלופיות, אנרגיות טבעיות שמחליפות את המשאבים הרגילים, אשר גורמים לנו נזק סביבתי. אחד הגורמים הראשונים שניצלו את האנרגיה הטבעית, היה דוד שמש.

דוד שמש, הוא כלי אשר באמצעותו אנו יכולים לחמם מים, באופן טבעי באמצעות השמש. אין לנו צורך להשתמש בחשמל, דלק או כל גורם אחר, אשר יחמם עבורנו את המים. עצם העובדה שאנו יכולים לחמם את המים באמצעות השמש, מאפשרת לנו, להיעזר בגורם שתמיד נמצא, גורם טבעי, שלא מהווה בעיה סביבתית, ולא גורם לו נזק. 

דודי שמש חוסכים באנרגיה

דודי שמש, חוסכים עבורנו צריכת חשמל באחוזים גבוהים יחסית, שלוש-ארבע אחוז בשנה. אך מה שחשוב יותר הוא, שדוד שמש, לא גורם לנו שום נזק סביבתי, אלא הוא משתמש באנרגיה הסולארית, אנרגיה שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נחשפים אליו, ומנסים לנצל אותו כתחליף לשימוש בחשמל, כך הם חוסכים, לא רק בחשמל, אלא גם לא מזהמים את הסביבה.

קולט שמש של דוד שמש, הוא למעשה מה שמנצל את אנרגיית השמש. בעזרת הקולט, עשוי המתכת, הוא הקולט את קרני השמש, ומהווה למעשה תחליף לשימוש בחשמל. מאחר ואותו קולט, למעשה מתחמם באופן טבעי וגורם להתחממות המים אשר במכל של דוד שמש. יש לציין, שלא מעט גורמים, משתמשים באנרגיה סולארית, לשם הפעלת מכשירי חשמל שונים. 

לסיכום

ובכן, אנרגיה סולארית היא הדרך הטובה ביותר לחסכון בחשמל ולניצול של אנרגיות טבעיות. מה זה עוזר לנו? ובכן, זה מאפשר אי תלות במדינות שמפיקות חשמל, דלק ושאר המשאבים הלא טבעיים, שהינם יקרים ומזהמים, הפקת אנרגיה נקייה, עצמאות בהפקת אנרגיה וחשמל. 

דוד שמש מהווה גורם אחד בכך, אך אנו יכולים להגביר את זה, ולהמשיך עם זה לכיוונים שונים.

 
 
 
אור און על המפה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף ראשי:

יחיאל 6, חיפה
טל': 8627151 – 04
פקס: 8626622 – 04 
 
 
 
סניף ת"א והשרון:

טל': 1800-33-44-66
 
 
 
סניף כרומגן נו"ש:

טל': 1800-220-220