.
 
אור אוN הינו מפיץ מורשה של כרומגן

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של: דודי חשמל ושמש בכל הגדלים, קולטים, אביזרים ומוצרי חשמל

באתר זה ניתן לבצע הזמנה, לבצע רכישה מסודרת ואמינה ולקבל מידע רב במגוון נושאים
 
 .
 
 
מלא פרטים ונחזור אלייך בהקדם
 
* שם:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לשמור על אורך חיי הדוד הביתי?

 
 

דוד השמש הוא אחד מהמוצרים הביתיים אשר משפיע בצורה ישירה על התפקודשלנו ועל איכות החיים שלנו וכאשר הוא מתקלקל נפגמת לנו איכות החיים אופן מידי. אםתשכילו לשמור היטב על דוד החימום, תוכלו ליהנות מקיומו גם חמש עשרה שנה, במאמר זהניתן לכם כמה טיפים מומלצים כיצד תעשו זאת הלכה למעשה.

הכפתור האדום, אשר מותקן על הקיר בסמוך למקלחת שלכם – הוא הכפתורשאחראי להדלקת ולכיבוי הדוד שלכם. הגוף הזה הוא גוף חימום חזק מאוד, אבל יחד עםזאת הוא גם רגיש – אם תכבו ותדליקו את המתג שלו מספר פעמים רצופות, זה יפגע ביכולתוביעילות החימום שלו, שתביא לקיצור חייו באופן משמעותי. לכן – הימנעו מלחיצות שוואעל המתג של הדוד ותדליקו אותו רק אם באמת אתם זקוקים למים חמים בבית שלכם.

מומלץ לבדוק שהדוד שרכשתם נושא תו תקן ישראלי:

המשמעות של תו תקן ישראלי היא שהוא עבר את כל הבדיקות המחמירות –בדיקת חומרים שמהם הוא מורכב ואישורים בטיחותיים, עמידים ולא מסוכנים, וכן בדיקתהחלקים, החיבורים שלהם והתקינות שלהם.

מומלץ לכם לקנות דוד אשר מתאים למשפחה שלכם:

אם אתם משפחה עם הרבה נפשות ותקנו דוד קטן, שמספיק לשתי מקלחות בודדותבכל הדלקה שלו, תצטרכו להדליקו פעם אחרי פעם וכפי שציינו זאת מקודם, חיי הגוףחימום יקוצרו והוא ישבוק חיים ומהר מאוד תצטרכו לקנות דוד חדש והפעם גדול יותר.סוף מעשה במחשבה תחילה...

אנרגיית השמש – משאב כדאי:

מדינת ישראל התברכה באנרגיית השמש – כמעט רוב ימות השנה יש שמש ואפשרלנצל את המשאב הזה לטובתכם, על מנת לחסוך בחשמל. לשימוש בדוד שמש יתרונות חשובים –הוא חוסך באנרגיה, בעלויות כספיות ותורם לאיכות הסביבה.

מה תעשו עם אבנית שמצטברת בדוד שלכם?

המים במדינת ישראל מתאפיינים ברמות קשות של אבנית, והיא מופיעה עם הזמןכמעט בכל מוצרי החשמל אשר בביתכם. אם לא תתחזקו באופן נכון, האבנית תצטבר לכםבקומקום החשמלי, במכונת הכביסה וגם בדוד שלכם. כשגוף החימום מתכסה בשכבת אבנית,הוא יצרוך יותר אנרגיה ועלול להתקלקל. התקינו פילטרים שמסננים את האבנית במים.

 
 
 
אור און על המפה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף ראשי:

יחיאל 6, חיפה
טל': 8627151 – 04
פקס: 8626622 – 04 
 
 
 
סניף ת"א והשרון:

טל': 1800-33-44-66
 
 
 
סניף כרומגן נו"ש:

טל': 1800-220-220